Як привчити собаку терпіти та проситися на вулицю

Авторadmin

Як привчити собаку терпіти та проситися на вулицю

щоб привчити цуценя до вигулу, вирушайте на прогулянку після прийняття їжі, ігор і сну. Рано чи пізно чотириногий друг зрозуміє, чого саме ви від нього хочете; не забувайте щиро хвалити улюбленця після справления потреби на вулиці. Іноді можна і пригостити його ласощами.

Якщо все зробити правильно, то у 8 місяців цуценя починає розуміти, що на вулиці обмежень щодо справляння потреб немає. У такому віці можна починати скорочувати кількість прогулянок. Таким чином тварина поволі почне терпіти, аби сходити в туалет у більш приємному середовищі.

Для цього розкладіть кілька гранул корму на підлозі і пройдіться повз них з собакою на повідку. Як тільки хвостик потягнеться за їжею, робимо короткий ривок повідцем в сторону і знову повторюємо: «Фу!». Коли вихованець послухався, закріплюємо схвальною дією – гладимо і хвалимо собаку.

Головне – робити поступові зміни. Незалежно від того, де ви хочете розмістити вихованця – у спеціально відведеній для нього лежанці або в клітці, – позитивне підкріплення є найкращим способом привчити тварину спати в іншому місці.

Зазвичай у заводчиків беруть цуценят приблизно в 1,5-2-х місячному віці, коли тварині робиться друге основне щеплення. Після двотижневого карантину малюка можна починати виносити на вулицю.





Зрозуміло, для більшості порід пелюшки – це тимчасове рішення. Коли малятку можна буде виходити на вулицю, він трохи підросте і пройде всі процедури, потрібно, не гаючи часу, переходити до наступного етапу. А саме – привчати пса ходити в туалет на вулиці. Для цього знадобиться не …

Про автора

admin administrator