Як рахувати дні в табелі

Авторadmin

Як рахувати дні в табелі

У лівій частині Табеля вказуються дані обліку використання робочого часу зa кожним працівником по днях і годинах, у правій частині підбиваються підсумки цих даних. Правіше розташовані графи, в яких вказують дані по відпрацьованих та невідпрацьованих днях і годинах за кoжен календарний день місяця.

Відповідь Якщо працівник працював у день звільнення, у табелі обліку використання робочого часу слід вказати фактичну кількість відпрацьованих годин. Якщо ж працівник не вийшов на роботу у день звільнення, у табелі позначаємо «НЗ» (неявка з нез'ясованих причин), що не підлягає оплаті.

Рішення: у табелі обліку робочого часу дні відрядження позначають як «ВД» і 8годин, а якщо це робота у вихідний день у відрядженні «ВД/ВР» і «8/8». Все це варто зафіксувати у Положенні про табельний облік.

Робота у вихідні, святкові та неробочі дні відображається за відповідний календарний день та у складі загальної кількості відпрацьованих годин та днів за місяць. Години роботи у вихідні, святкові та неробочі дні позначаються у табелі буквеним кодом «РВ» або цифровим кодом «06».

У табелі (типова форма № П-5 «Табель обліку використання робочого часу») години простою позначайте літерою «П» (наказ Держкомстату від 05.12.2008 № 489). Якщо простій тривав увесь робочий день (зміну), у табелі проставляйте позначку «П» і відображайте кількість годин простою (повну тривалість робочого дня чи зміни).





: Бланк Скачайте на окремій сторінці Бланк табеля робочого часу >> (формати Word або Excel). Крім того, можете скачати бланк, вже заповнений даними потрібного вам місяця для найпоширенішого випадку (тобто, відпрацьовані всі робочі дні та виконана норма робочого …

Про автора

admin administrator