Як розводити порошок з оксидом

Авторadmin

Як розводити порошок з оксидом

Як правильно розводити і змішувати фарбу з окислювачем: критерії вибору, пропорції, послідовність, поширені помилки

У даній статті ми поговоримо про правила і пропорції змішування окислювача і фарбувального пігменту у фарбах для волосся.

Фарбування волосся – це завжди непростий і трудомісткий процес, що вимагає величезної уважності й посидючості. Самостійно добитися потрібного кольору можна тільки в тому випадку, якщо використовувати фарбуванні професійні засоби. Але ось потрібний відтінок отримати не так просто, адже необхідно змішувати між собою сам окислювач і пігмент. А ось про необхідної пропорції і взагалі правила змішування ми поговоримо в цьому матеріалі.

Перш, ніж змішувати фарбу і окислювач, потрібно правильно їх вибрати

Почнемо з того, що окислювач просто необхідний при фарбуванні волосся. Скажімо так, це той необхідний каталізатор, що активує роботу пігменту і допомагає йому проникати в структуру волосся. Але ось вони діляться на кілька видів.

  • Сам окислювач має безліч імен. Наприклад, його ще іменують оксигеном, оксидом, проявником або активатором. Втім, всі вони цілком виправдано говорять про його роботу. Адже, зверніть увагу, що фарба починає змінювати колір тільки, коли вступить в реакцію з окислювачем.
  • Головне і активна речовина – це перекис. До речі, ще у часи радянської моди осветляли волосся як раз з аптечного аналога. Але не лякаємося, яскравими блондинками ви получитесь лише при великій дозі водню.
  • Його основне завдання – це видалити або трохи змінити природний пігмент з волосся, щоб фарба могла вникнути в саму структуру і пофарбувати їх. Тобто, на зразок стільників, хімічний пігмент проникає в практично порожній волосся, заповнюючи осередку.

Важливо: Чим вище відсоток оксиду, тим більше Н2О2 (хімічна формула воднів). А значить, і волосся більше обесцветятся і краще піддадуться фарбування. Адже волосся буде практично порожнім. Найменший відсоток ж, навпаки, лише приводити в активний режим саме барвник, але ось волосся змінює слабо.

  • Отже, розглянемо можливі варіанти оксигена та їх характеристики:
    • почнемо з малої позиції в 1,2-1,9 %. Саме його і частіше іменують просто активатором. Найчастіше відбувається лише якесь затемнення пігментом чи фарбування тон в тон. Більше підходить для світлих представниць, а от з сивим волоссям варто його виключити. Також врахуйте, що відсутність аміаку у фарбі взагалі створить непомітну картину після фарбування;
    • далі відразу йде стрибок від 2,7 до 3 %, що часом йде на 10 vol. Для натуральних волосся світлих відтінків можливо невелика зміна на 1 тон. І то, тільки в аміачних аналогах. Для фарбованих і, тим більше, сивого волосся в будь-якому випадку це пройде практично непомітно;
    • після чого йде 6-відсотковий проявник або 20 vol на деяких марках, що допоможе змінити колір волосся на 2 тони. Хоча використовується рідко. В основному, для отримання яскравих або рудих відтінків. Для сивого ж волосся ще досить слабкий, тому допускається тільки на початкових стадіях;
    • і ось 9 %, або 30 vol вже допоможе висвітлити волосся до 3 відтінків, що значно розширює вибір фарби. Підходить для жорстких, густих і темних волосся, а також жінкам з сивиною;
    • агресивний вплив 12 % або 40 vol оксигена протипоказано для світлих і тонких пасем. Та й темноволосим красуням з більш товстої структурою волосся потрібно бути акуратними з такою речовиною. Адже він высветлит на 4-7 тонів (залежно від зони і часу контакту) і допомагає стати блондинкою навіть найбільш пекучою брюнеткою.
    • Також не забуваємо враховувати палітру для потрібного кольору локонів:
      • починається рахунок з 1, що означає чорний тон з синюватим відтінком;
      • 2.0 вже говорить про просто чорному;
      • 3.0 – це коричневий тон;
      • а ось 4 — цифра, що говорить про кольорі шатена;
      • 5.0 – це світлий коричнева відтінок;
      • 6.0 трохи світліше і відповідає русому кольором;
      • середній тон під номером 7;
      • а ось під 8.0 мається на увазі світлий блондин;
      • 9.0 – це вже дуже світлий блондин;
      • 10.0 зробить з вас супер-блондинку.

      Як правильно змішувати фарбу і окислювач для волосся: вибираємо потрібні пропорції

      Складність в самостійному фарбуванні полягає не тільки в правильному виборі фарби, але і в підборі окислювача. При змішуванні продуктів важливо правильно співвіднести пропорції.

      Важливо: При виборі окислювача звертайте увагу на марку виробника. Запам’ятайте – окислювач повинен бути тієї ж фірми, що і фарба. Це дасть можливість правильно співвіднести пропорції, без проблем все змішати і домогтися потрібного вам відтінку волосся. У разі, якщо окислювач і фарба різних виробників, може порушитися хімічний склад при змішуванні, що в результаті зашкодить тендітну структуру волосся.

      Окислювач містить у собі крім перекису водню ще й буферні елементи, ароматизатори, консерванти, каталізатори та загусники. Пропорції змішування фарби і активатора кольори змінюються в залежності від методу фарбування волосся. Крім цього, на співвідношення матеріалів впливає колір волосся, їх структура, ступінь пошкодженості волосся і бажаний колір.

      Фарба та окисник повинні бути тільки однієї фірми

      Існуючі пропорції для різних типів фарбування волосся:

      • стійке фарбування волосся – окислювач і фарба змішуються в рівних пропорціях 1:1. Тобто, 1 частина фарби + 1 частину окислювача в рівних пропорціях;
      • насичене тонування волосся проводиться зі слабким оксигеном до 2 % в розмірі 2 частин на 1 частку фарби;
      • слабке тонування волосся виконає 1 частина фарби + 2 частини окислювача з матуючим ефектом і слабким відсотком інтенсивності;
      • фарбування сивини повинно бути тільки у співвідношенні 1:1. В іншому випадку, стійкий природний пігмент не впустить у «свою комірку» хімічний елемент;
      • освітлення волосся або окремих пасм зажадає від вас 1 частина фарби + 2 частки оксигена;
      • червоні ж відтінки також розводяться в однаковому співвідношенні з відсотком не нижче 6;
      • мелірування волосся залежить від часу впливу. Наприклад, для 2 годин (без 10 хвилин) потрібно додати 1,5 частини окислювача в 1 частку фарби. А ось для часу не більше 1 години і 40 хвилин – 2 дози оксиду на 1 порцію фарби;
      • якщо ж ви проводите балаяж або омбре, то бажаний колір залежить від ваших смакових уподобань.

      Кілька слів про безпечному фарбуванні волосся

      Є такі фарби, що допоможуть вам змінити колір, при цьому, не ушкоджуючи саму структуру волосся. І відповідь може бути тільки один – для стійкого і безпечного фарбування варто використовувати фарби без вмісту аміаку і перекису водню.

      • Подібна фарба бере за основу виключно пігмент, який не проникає у волосяні лусочки, а лягає поверхневим шаром.
      • Фарбування волосся такими фарбами менш стійке і застосовується тільки в колірній гамі ваших натуральних волосся.
      • Фарба повністю вимивається впродовж також 3-4 тижнів, якщо не раніше. Багато чого залежить від структури волосся і їх «чіпкої хватки» утримувати на поверхні пігмент.
      • Фарба без аміаку надає блиск волоссю, відновлює натуральний колір, а також робить його більш насиченим і поглибленим. Однак не варто забувати, що який би ви не вибрали спосіб фарбування волосся – стовідсотковий успіх та задоволення результатом залежить від правильно вибраних пропорцій фарби і окислювача.

      Як змішувати фарбу і окислювач: в якій послідовності їх розводити?

      • Запам’ятайте, що хімічні фарбувальні компоненти не повинні контактувати з металом, причому будь-яким. Лише скло, кераміка або пластик/силікон.
      • Першим виливається оксиген, а лише потім до нього додається барвник. І акуратно все перемішуєте, щоб не утворювалися грудки.
      • Але й занадто не зволікайте, адже реакція відбувається швидко, а через кілька хвилин вже буде активний процес активації пігментів. А через 30 хвилин контакту з повітрям фарба може здивувати несподіваним результатом.

      Як правильно змішувати фарбу і окислювач: поширені помилки

      Ніколи не забувайте про наявність інструкції. Адже часто плачевний результат стає саме наслідком неправильного вибору пропорцій або недотримання елементарних вимог.

      • Не варто захоплюватися занадто сильним окислювачем. Якщо у вас темні локони, то освітлити їх на 10 тонів ви ніяк не зможете. Агресивний вплив оксигена просто зруйнує ваші волосся. І взагалі, завжди керуйтесь правилом – змінювати тон краще тільки на 2-3 відтінку.
      • Не варто вливати більше оксигена з тієї ж причини. Ви можете просто «спалити» свої волосся. Тобто, вони втратять вологу, стануть ламкими і можуть навіть почати випадати. Адже на шкіру окислювач також впливає.
      • Але й мало його не повинно бути. Немає, для волосся, можливо, це й краще. Але ось за колір виробники ручатися не будуть, та й ми теж. Будьте готові, що ви візьметеся плямами або нерівномірними переходами.
      • Також не варто тримати фарбу на волоссі довше, ніж належить. Знову ж, цим лише пошкодите свої волосся, а ось потрібного кольору можете не досягти.
      • І ще раз повторимося, що окислювач і барвний пігмент повинні бути однієї фірми. Адже відсоток пергідролю у різних марках може відрізнятися, а його може не вистачити для активації пігменту. Або, навпаки, бути занадто багато. Та й на волоссі це позначається не найкращим чином.

      § 29. Взаємодія води з оксидами

      Вода реагує з оксидами деяких металічних елементів, наприклад: Літію, Натрію, Калію, Рубідію, Цезію, Кальцію, Стронцію, Барію та деяких інших. Зверніть увагу, що ці елементи розташовано у головних підгрупах І—ІІ груп періодичної системи.

      Розглянемо взаємодію води з кальцій оксидом СаО.

      Кальцій оксид — речовина білого кольору. У промисловості його називають негашеним, або паленим вапном. Важливе практичне значення має реакція гасіння вапна. Вивчимо її на досліді (мал. 95).

      Мал. 95. Гасіння вапна

      У порцелянову чашку помістимо шматочки паленого вапна і будемо порціями додавати воду. Кальцій оксид поглинає воду, і через деякий час шматочки вапна починають розігріватися та розсипатися на дрібний порошок. Виділення теплоти — ознака хімічної реакції. Її продуктом є гашене вапно — кальцій гідроксид Са(ОН)2:

      Кальцій гідроксид належить до класу основ.

      Основи — це складні речовини, утворені атомами металічних елементів і гідроксильними групами —ОН.

      Назва групи —ОН утворена з назв хімічних елементів, які її утворюють: Гідроґену і Оксиґену. Гідроксильна група одновалентна.

      Назва основи складається з назви металічного елемента та слова «гідроксид».

      Під час взаємодії натрій оксиду з водою утворюється натрій гідроксид:

      Оксиди Алюмінію, Купруму, Цинку, Феруму з водою не взаємодіють.

      Барій гідроксид Ва(ОН)2, літій гідроксид LiOH, натрій гідроксид NaOH, калій гідроксид КОН та інші розчинні у воді основи, а також малорозчинний кальцій гідроксид Са(ОН)2, називають лугами. Щоб дізнатися, розчинна у воді основа чи ні (тобто, чи є вона лугом), потрібно скористатися вже відомою вам таблицею розчинності.

      Запам’ятайте, що луги, утворені елементами головної підгрупи І групи мають загальну формулу МеОН, а елементами головної підгрупи ІІ групи — Ме(ОН)2, де Ме означає відповідний металічний елемент: Na, K, Ca, Вa тощо.

      Для лугів існують якісні реакції, за допомогою яких розчини лугів можна розпізнати серед розчинів інших речовин — це реакції лугів з індикаторами (у перекладі з лат. — визначники).

      Речовини, які від дії розчинів лугів чи кислот змінюють свій колір, називають індикаторами.

      До них належать лакмус, фенолфталеїн, метиловий оранжевий (який також скорочено називають метилоранж) та деякі інші.

      У таблиці подано назви індикаторів і вказано забарвлення у нейтральному (тобто за відсутності лугу чи кислоти), у лужному (за наявності лугу) і кислому (у присутності кислоти) середовищі.

      Якщо до розчину лугу додати 1-2 краплі розчину індикатора, то він змінює свій колір: безбарвний фенолфталеїн стає малиновим, фіолетовий лакмус — синім, оранжевий метилоранж — жовтим.

      Багато оксидів неметалічних елементів теж реагують з водою, внаслідок таких реакцій утворюються кислоти.

      Виконаємо такий дослід. Спалимо у банці червоний фосфор. Унаслідок реакції утворюється фосфор(V) оксид у вигляді білого диму. Наллємо у банку гарячої води і почекаємо, доки фосфор(V) оксид розчиниться. Внаслідок реакції утворюється ортофосфатна кислота:

      Якщо до утвореного розчину ортофосфатної кислоти додати 1-2 краплі фіолетового лакмусу, то колір індикатора зміниться на червоний, метилового оранжевого — на рожевий, а фенолфталеїн залишиться безбарвним.

      У банці, в якій міститься трохи води, спалимо сірку. Сульфур(ІV) оксид SO2, що утворився під час згоряння сірки, сполучається з водою, внаслідок чого утворюється сульфітна кислота H2SO3:

      Сульфур має змінну валентність. Крім оксиду SO2, де Сульфур виявляє валентність 4, Сульфур утворює інший оксид — SO3, де Сульфур має валентність 6. Сульфур(VI) оксид, взаємодіючи з водою, утворює сульфатну кислоту H2SO4:

      Нітроґен утворює декілька оксидів, один із яких — а саме нітроґен(V) оксид N2O5 — взаємодіє з водою з утворенням нітратної кислоти HNO3:

      Під час розчинення у воді вуглекислого газу (карбон(ІV) оксиду) СО2 утворюється карбонатна кислота H2CO3:

      Силіцій(ІV) оксид SiO2 з водою не взаємодіє.

      Реакції оксидів з водою належать до реакцій сполучення.

      Основи і кислоти утворюються під час взаємодії оксидів з водою, тому їх іще називають гідратами оксидів («гідро» у перекладі із грецької означає «вода»).

      ЛАБОРАТОРНИЙ ДОСЛІД № 5

      Випробування водних розчинів кислот і лугів індикаторами.

      Обладнання та реактиви: штатив із пробірками, хлоридна кислота, розчини сульфатної та нітратної кислот; розчини натрій гідроксиду, кальцій гідроксиду; лакмус, метиловий оранжевий, фенолфталеїн; три пробірки без написів із розчином барій гідроксиду, натрій хлориду та хлоридною кислотою.

      Уважно прочитайте «Правила безпеки під час роботи в кабінеті хімії».

      Дія індикаторів на розчини кислот

      1. У першу пробірку налийте 0,5 мл хлоридної кислоти, у другу — 0,5 мл сульфатної кислоти, у третю — 0,5 мл нітратної кислоти (у пробірці це буде шар рідни заввишки приблизно 0,5 см). У кожну пробірку додайте 1-2 краплі лакмусу. Що спостерігаєте?

      2. У три порожні пробірки налийте по 0,5 мл хлоридної, сульфатної і нітратної кислот. У кожну пробірку додайте по 1-2 краплі фенолфталеїну. Чи спостерігаєте якісь зміни?

      3. У три чисті пробірки налийте по 0,5 мл хлоридної, сульфатної та нітратної кислот. У кожну пробірку додайте по 1-2 краплі метилового оранжевого. Що спостерігаєте?

      4. Як можна довести, що до складу лимонів, щавлю, яблук і газованої води входять кислоти? Використавши набуті знання з хімії та біології, назвіть ці кислоти.

      5. Якщо до засобу для зняття іржі з металевих предметів додати синій лакмус, то він набуває червоного забарвлення. Про наявність якої речовини це свідчить?

      Дія індикаторів на розчини лугів

      1. У першу пробірку налийте 0,5 мл розчину натрій гідроксиду, в другу — 0,5 мл розчину кальцій гідроксиду. До обох пробірок додайте по 1-2 краплі лакмусу. Що спостерігаєте?

      2. В одну порожню пробірку налийте 0,5 мл розчину натрій гідроксиду, в іншу — 0,5 мл розчину кальцій гідроксиду. До обох пробірок додайте по 1-2 краплі метилового оранжевого. Що спостерігаєте?

      3. В одну чисту пробірку налийте 0,5 мл розчину натрій гідроксиду, в іншу — 0,5 мл розчину кальцій гідроксиду. До обох пробірок додайте по 1-2 краплі фенолфталеїну. Що спостерігаєте?

      4. Якщо до засобу для чищення раковин додати 1-2 краплі фенолфталеїну, то розчин індикатора набуває малинового забарвлення. Про наявність якої речовини це свідчить?

      5. Вам видано три пробірки без написів із розчином барій гідроксиду, натрій хлориду та хлоридною кислотою. Як розпізнати ці речовини? Складіть план розпізнавання і визначте, у якій пробірці знаходиться кожна речовина. Чи можна виконати це завдання, використавши як індикатор фенолфталеїн?

      • . Біблія згадує про луги: «. і твою жужелицю немов лугом витоплю . ».
      • . у давнину негашене вапно добували термічним розкладанням кальцій карбонату — випалюванням вапняку чи кісток, тому в Біблії читаємо: «. спалив на вапно кості. ».

      ВИСНОВКИ

      • Під час взаємодії оксидів деяких металічних елементів (Na2O, CaO тощо) з водою утворюються розчинні основи — луги.
      • Унаслідок взаємодії оксидів неметалічних елементів (SO2, SO3, P2O5 та деяких інших) із водою утворюються кислоти.
      • Основи та кислоти називають гідратами оксидів.
      • Луги та кислоти у розчині можна виявити за допомогою індикаторів.
      • Індикатори — це речовини, які змінюють своє забарвлення у присутності розчинів лугів і кислот.

      Початковий рівень

      • 1. До якого типу хімічних реакцій належать реакції оксидів із водою?
      • 2. За допомогою яких речовин можна виявити луги і кислоти у розчині?
      • 3. Назвіть відомі вам індикатори.

      Середній рівень

      Як правильно розвести сухе молоко

      Про користь молока можна складати легенди, саме тому багато кулінарів використовують продукт в якості основного компонента для страв. Існує багато варіантів обробки молока, починаючи пастеризацией, закінчуючи сублімацією в суху суміш. Варто розуміти, що корисні якості складу не змінюються, але смакові відчуття можуть коливатися. Сухе молоко набагато дешевше магазинного або домашнього. З цієї причини багато господинь задаються питанням, як його розводити.

      Види сухого молока

      Незалежно від виду, принцип розведення складу залишається ідентичним. На сьогоднішній день існує три основних типи сухого молока: знежирений продукт, незбиране молоко, швидкорозчинний порошок. Поговоримо про все по порядку.

      1. Знежирене сухе молоко. Склад являє собою цільне коров’яче молоко, що пройшла процедуру виведення жирів до позначки 0,5-1,5% (в деяких випадках до 5%). З цієї причини термін придатності сухого молока становить мінімум 9 місяців, що не може не радувати. Найчастіше такий вид складу зустрічається при виробництві твердих і м’яких сирів, випічки.
      2. Незбиране сухе молоко. Даний вид сухої суміші вважається самим поживним і популярним. З молока не виводяться жири, вони містяться в продукті в повному обсязі. В результаті такої особливості скорочується термін придатності. Молоко витримують в холоді не довше ніж 3 місяців. Склад застосовується в кулінарії і при виробництві дитячого харчування.
      3. Швидкорозчинне сухе молоко. Суміш виготовляється на основі незбираного і знежиреного молока. Інгредієнти беруться в пропорції 1: 2. Далі напої просушиваются і проходять сублімацію, в результаті виходить дрібнозернистий порошок. Швидкорозчинне молоко використовується в усіх типах кулінарної промисловості. Воно найбільше підходить для приготування дитячого харчування.

      Особливості сухого молока

      1. Молоко почали готувати в сухому вигляді для забезпечення тривалого збереження. Якщо говорити умовно, суміш являє собою висококонцентрований молоко. Щоб отримати корисний напій, порошок необхідно розбавити водою.
      2. На сьогоднішній день суха суміш набирає популярність в регіонах проживання, які обділені натуральним продуктом і доставкою молока. До того ж, багато господинь вважають за краще купувати склад в такому вигляді через низької цінової категорії.
      3. Якщо говорити про енергетичну цінність сухого молока, калорійність складу високого ступеня жирності становить 540 Ккал на 100 гр. У випадку з знежиреним молоком (0,5-1,5%) цей показник опускається до 365 Ккал.

      Корисні якості сухого молока

      1. У складі продукту міститься багато кальцію, який зміцнює кісткову тканину, позитивно впливає на волосся, нігті, шкіру і м’язові волокна. Нерідко сухе молоко п’ють спортсмени, які хочуть набрати масу.
      2. Калій, наявний в сухому молоці, запобігає закупорці судин, прискорює обмін речовин, нормалізує циркуляцію крові. Перераховані властивості відображаються на роботі серця, роблячи ритм стабільним.
      3. Завдяки великому скупченню вітамінів всіх груп (B12, B1, PP, A, C, B9, B2, D) поліпшується зір і нюх, підвищується тонус колагенових волокон.
      4. Елементи практично всіх фракцій нормалізують гормональний фон, виводять холестерин, борються з цукровим діабетом.
      5. Сірка, натрій, калій, йод, селен, холін, кобальт, залізо та інші мінерали сприятливо позначаються на всіх обмінних процесах організму.

      Технологія розведення сухого молока

      Щоб насолодитися усіма корисними властивостями сухого порошку, необхідно розбавити його питною водою. Таким способом ви повернете молоку первісну форму.

      1. Традиційно вода змішується з сухим молоком в співвідношенні 3: 1. На 1 склянку порошку припадає близько 3 склянок рідини. Необхідно брати тільки теплу воду.
      2. Залежно від переслідуваної мети зазначені пропорції можуть варіюватися. Наприклад, при приготуванні каші краще брати менше води, щоб суміш вийшла густою. Якщо ж ви плануєте пити молоко, дотримуйтеся спочатку заданих параметрів.
      3. Ідеальним варіантом для розведення сухого молока вважається тепла вода. Не варто проводити маніпуляції рідиною високої температури, інакше порошок відразу ж згорнеться. Холодна вода теж не вважається корисною, вона запускає процес кристалізації.
      4. Щоб приступити до маніпуляцій, просійте сухий порошок зручним способом. Налийте в окрему миску необхідну кількість води, потім починайте всипати молоко. Воно повинно утворити плівку, відразу ж вимішують суміш.
      5. Продовжуйте процедуру до тих пір, поки ви не всеете всю суміш у воду. Для розмішування використовуйте вилку, а не міксер. У другому випадку на поверхні з’явиться непотрібна піна. Після розведення залиште молоко для настоювання на 20 хвилин.

      Рулет на основі сухого молока

      • яйце куряче – 2 шт.
      • молоко сухе – 125 гр.
      • сода – 2 гр.
      • оцет – 5 мл.
      • сіль – 2 щіпки
      • борошно вищого гатунку (пшеничне) – 130 гр.
      • цукор-пісок – 120 гр.
      1. Надішліть деко в духову шафу завчасно. Виставите на приладі температуру 180 градусів, почекайте 20 хвилин. В цей час приступайте до заготівлі тесту.
      2. Охолодіть яйця, потім збийте їх з цукровим піском, всипте незбиране просіяне молоко і пшеничне борошно. Вводите сипучі компоненти невеликими порціями, одночасно розмішуйте.
      3. В самому кінці введіть соду, попередньо погасивши її оцтом. Вистелити деко папером для випічки, що не обпечуся руки. Перелийте в порожнину тісто, відправте в духовку. Увімкніть температуру на 210 градусів.
      4. Випікайте рулет 4-5 хвилин. Коли вказаний термін пройде, відразу ж скачайте пласт з тіста в рулет, виклавши на нього будь-яку начинку (варення, джем та ін.).

      Млинці на сухому молоці

      • вода питна – 325 мл.
      • молоко сухе – 100 гр.
      • сіль – на кінчику ножа
      • яйце куряче – 2 шт.
      • масло рослинне – 50 мл.
      • борошно – 450 гр.
      • цукровий пісок – 30 гр.
      1. Для приготування млинців або будь-який інший випічки не потрібно розводити сухе молоко завчасно. Насамперед з’єднайте охолоджені яйця з сіллю і цукром, збийте міксером.
      2. Всипте просіяне сухе молоко, не переставайте розмішувати. Тепер влийте воду, заздалегідь підігрів її до 35-40 градусів. Окремо просійте борошно, вводите її невеликими порціями до основної маси.
      3. Вимішайте тісто, влийте рослинне масло. Якщо склад вийшов густим, додайте ще води. На даному етапі настав час приступати до смаження млинців.
      4. Розжарити сковороду, влийте трохи рослинного масла. Краще змастити в ньому кисть і нанести склад на робоче покриття. Зачерпніть половину ополоники тесту, вилийте на середину і розтягніть. Випікайте млинці з кожного боку по 3-5 хвилин.

      Суха суміш відноситься до натуральних продуктів, оскільки її готують на основі коров’ячого молока. Спочатку склад згущується, потім термічно обробляється при температурі 160 градусів. Таким чином проходить сублімація в порошок. З розведенням не повинно виникнути проблем, змішуйте молоко і воду в пропорції 1: 3.

      Відео: як визначити даний сухе молоко

      Більшість людей в сучасному світі все частіше стали використовувати електричні .

      Невеликі пігментні плями з’являються в основному через генетичної схильності. .

      Все частіше люди стикаються зі стравами на основі екзотичних фруктів. Однак .

      Велика, красива і пружні груди є сексуальним тяжінням для чоловіків. Це .

      У суспільстві прийнято вважати, що шашлик готується в основному з м’яса. .

      Частенько малюк ні з того ні з сього кидає груди під час годування, починає .

Про автора

admin administrator