Як відокремити червону рибу від шкіри

Авторadmin

Як відокремити червону рибу від шкіри

Як безпечно замаринувати червону рибу влітку: поради Лізи Глинської

Червона риба – дуже корисний продукт, якого потрібно їсти якомога більше. Вона багата на омегу-3, а також це відмінний білок, який є основним будівельним матеріалом для всіх клітин і тканин. Готується вона дуже просто – досить просто добре засолити її або запекти на грилі – і ви отримаєте відмінний варіант вечері обіду і сніданку.

Кондитер, суддя проєкту “МастерШеф” Ліза Глинська поділилася на своєму YouTube-каналі корисними порадами щодо безпечного засолювання червоної риби і приголомшливо смачним рецептом (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Обов’язково підготуйте гострий ніж і пінцет перед приготуванням.

Слабосолона риба з апельсином

Інгредієнти:

  • червона риба – 500 г
  • морська сіль – 1 ч. л.
  • цукор – 1/2 ч. л.
  • апельсин – 1 шт.
  • горілка – 20 мл
  • рожевий або білий перець – дрібка
  • кріп – 1 пучок

Спосіб приготування:

  1. Насамперед відокремте філе від шкіри за допомогою гострого ножа, видаліть пінцетом усі кістки.
  2. Відріжте тонкий край риби, він більше підійде для фаршу.
  3. Помийте апельсин, натріть цедру, перекладіть її в миску, додайте сіль, цукор, перець і ретельно перемішайте.
  4. Рибу викладіть у зручний для засолювання посуд, натріть горілкою, вона зробить рибу пружною, а зверху щедро намажте цедрою і приправами з двох сторін.
  5. Апельсин поріжте тонкими пластинками.
  6. На стіл застеліть харчову плівку, викладіть апельсин так, щоб вийшла подушка під рибу. На верх покладіть кріп, рибу, кріп і зверху апельсин.
  7. Щільно загорніть у плівку і відправте на 12 годин у холодильник.

Готову рибу можна відразу їсти.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, як швидко замаринувати малосольні огірки за допомогою пакета.

“Пальчики оближеш”: як засолити червону рибу в домашніх умовах

Як швидко засолити червону рибу – дізнайтесь в матеріалі Главреду, як вразити гостей смачним делікатесом.

Як засолити червону рибу / колаж: Главред, фото: скріншот з відео

Яка сіль потрібна для засолювання червоної риби, щоб смак розкрився та був насичений. Відомо, що для засолювання червоної риби краще використати природну морську сіль. Ця сіль виготовляється лише природним шляхом випарювання морської води. Тож у цих кристалах солі зберігаються корисні морські властивості.

Радимо також ознайомитись із матеріалом: Вибір очевидний: дієтолог назвав найкорисніший сорт риби для людини. Дізнайтесь, які сорти риби містять багато вітамінів.

Як правильно засолити червону рибу

Щоб засолити смачну рибу, для початку варто обрати найкращу рибину. Найсмачніша солона риба буде із сьомги та форелі. Варто пам’ятати, що вдома можна солити будь-яку червону рибу, яка вам доступна.

Якщо ви придбали заморожену червону рибу – не біда, адже заморожена риба також добре підійде до засолювання. До речі, із замороженою рибою трішки менше роботи на її оброблення. Також відомо, що у замороженій рибі гинуть різні можливі паразити.

Для того, щоб правильно обробити червону рибу на філе варто ретельно почистити рибу та почистити черевну порожнину. Потрібно відрізати хвіст та голову риби. Ретельно очистити луску і добре промити рибу водою.

Наступний етап – оброблення риби на філе. Варто почати із надрізу хребта подовж. Пальцями потрібно обережно хребет відокремити, дійшовши до хребта відокремте м’ясо спинки від кісточок. Потрібно прибирати всі плівки та обов’язково вирізати плавники. Так, у вас має вийти дві половинки філе червоної риби на шкірці.

Як і скільки солити червону рибу

Щоб швидко засолити червону рибу варто нарізати її на невеликі шматочки. Якщо ви хочете отримати слабосолону червону рибу, то варто зачекати 9-10 годин. Для кращого ефекту і смаку варто залишити рибу засолюватись на дві доби.

Коли риба вже готова, варто злити сік у якому вона маринувалась, який дала риба. Якщо ви не будете відразу подавати всю рибу, то краще після засолювання змастити її олією без запаху і перемістити в інший контейнер. Ось так просто можна отримати смачне та ніжне філе червоної риби.

Засолена червона риба – це чудовий варіант закуски, начинки для млинців та бутербродів.

Скільки солі та цукру на 1 кг червоної риби

На один кілограм червоної риби потрібно 2 столові ложки солі та 1 столову ложку цукру. Перед нанесенням на рибу, варто сіль і цукор попередньо змішати. Туди також можна додати мелений перець, для насиченого смаку.

Дивіться відео про те, як правильно засолити червону рибу:

Більше цікавих новин:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Як зняти шкіру з риби: кілька варіантів обробки

Для кожної страви можуть бути свої нюанси у чищенні та підготовці риби.

Бажаєте зробити акуратне філе або нафаршувати рибу на святковий стіл? Залежно від цілей та страв обробка риби може сильно відрізнятися. Але є способи полегшити цей процес.

Як зняти шкіру з риби: лайфхаки

У процесі обробки рибу спочатку чистять від луски, потім її потрібно промити, обсушити паперовим рушником, зрізати голову, плавники, хвіст, видалити нутрощі. Щоб зняти шкіру, знадобиться гострий ніж. Його потрібно завести між м’ясом та шкірою, щільно притиснути до неї та провести вздовж тушки. Так на шкірі не лишиться м’яса. А саму шкірку, голову та хребет можна використовувати для юшки.

Помістіть очищену рибу у глибоку посудину і ошпарьте її окропом з усіх боків. При цьому шкірка легко відійде та зніметься за допомогою гострого ножа.

Якщо на філе потрібно обробити велику рибу, то можна спочатку розрізати її на шматки, а потім зрізати гострим ножем шкіру.

У деяких випадках шкіру можна зняти навіть разом із лускою ще до оброблення. Це буде легше зробити, заздалегідь помістивши рибу в морозилку на півгодини, щоб вона затверділа, але не замерзла.

Для приготування фаршированої страви, наприклад, зі щуки, знадобиться цілісна шкіра. Рибу також очищають від лушпиння. Потім потрібно відрізати голову, можна не до кінця, а залишити з боку спини, якщо ви хочете оформити з нею готову страву. Випатрайте і помийте рибу. Далі з боку обрізаного краю пальцями відокремте м’ясо від шкіри. Поступово вивертайте та акуратно стягуйте шкіру, як панчоху. Дійшовши зсередини до плавників, зріжте ножицями, щоб не пошкодити цілісність шкіри. Біля хвоста відрубайте кінець хребта, залишивши зі шкірою хвіст.

Немає схожих записів. Оновіть сторінку.

Про автора

admin administrator