Як зберегти свіжу мяту довше

Авторadmin

Як зберегти свіжу мяту довше

Збереження м’яти – найкращі методи

Зберігати свіжу м’яту свіжою в холодильнику – ось як це працює

Якщо невеликі букети з м’яти помістити в склянку з водою відразу після збору врожаю, вони сумно в’януть через 2–3 дні. Ось як підтримувати пачки свіжими протягом декількох тижнів:

  • Вистеліть прямокутну коробку Tupperware мокрим кухонним рушником
  • потім викладаємо м’яту
  • накрити другою, змоченою мокрою тканиною
  • закрити кришкою і поставити в холодильник

також читайте

  • Правильно збирати м’яту та робити її довговічною – ось як це працює
  • Найкращі методи: Збереження любистку
  • Сушіння м’яти для щедрого зимового запасу – ось як це працює

Кожні кілька днів серветки знову змочують водою. Якщо запас не споживається заздалегідь, зберігайте м’яту таким чином протягом 3 тижнів і довше.

Зберігати м’яту свіжою протягом року – так це працює

Поки м’ята зимує глибоко в землі, ми не хочемо обійтися без освіжаючого задоволення. Ви можете зберігати м’яту перцеву та її особливості надовго, зберігаючи трави в морозильній камері. Як це зробити правильно:

  • Попередньо заморозьте цілі пагони або окремі листя на тарілці в швидкому заморожуванні
  • потім перекладіть у пакети, позначте етикеткою та заморозьте, щоб заощадити місце
  • Як варіант, наріжте м’яту невеликими шматочками і помістіть у відділення форми для льоду
  • Долийте воду і заморозьте

Ви віддаєте перевагу насолоджуватися м’ятою як освіжаючим чаєм? Тоді ви зможете зберегти аромат, приготувавши більшу кількість чаю зі свіжих листків. Заморозьте їх порційно. Насолоджуйтесь після розморожування, ніби щойно заварені.

Збереження м’яти в духовці – як це працює

Букети з м’яти, що сушать на повітрі, займає 14 днів і більше. У духовці це швидше. Викладіть вимиті гілки або листя на деко. Після розігріву духовки до 50 градусів температуру слід підтримувати протягом 5 хвилин. Потім вимкніть пристрій, засуньте деко і висушіть м’яту.

Поради та підказки

Ви вагаєтесь між заморожуванням або сушкою м’яти? Тоді на практиці зарекомендувало себе зберігання цілих пагонів або листя в морозильній камері. Протягом тривалого періоду в духовці або на повітрі ефірні олії, які вносять значний внесок в аромат, випаровуються.

Садовий журнал свіжості ABC

Як можна правильно зберігати фрукти та овочі, щоб вони залишались свіжими якомога довше?

Садовий журнал свіжості ABC як плакат:

  • Замовте тут дешево як принт формату А3 для вашої кухні
  • як безкоштовний PDF-файл для роздрукування самостійно

Фудлі Гербалізм – Частина 1: М’ята

Наші 7 найкращих рецептів зі свіжою м’ятою та 4 геніальні прийоми, як зберегти зелень надовго свіжою

Якою була б наша їжа без трав? Напевно, нудно. Базилік, кріп, петрушка, м’ята, розмарин, чебрець, шавлія і на цьому список не закінчується.

Трави не тільки приправляють ситні страви, вони також чудові, як чай, тістечка або, наприклад, морозиво. Вони просто надають вашій їжі ідеального смаку.

Якщо ви хочете раціонально використовувати трави, ви можете просто посадити горщик з базиліком, придбаний в супермаркеті (або будь-якому іншому), в саду або на балконі.

Тож у вас є свіжа зелень з власної кухні цілий рік. Вам це здається занадто складним? Ви також можете придбати трави в упаковці, і ми розповімо, як ви можете їх довго використовувати і що з них можна зробити.

Поради та підказки щодо трав

До побачення засохлі трави! Ми покажемо вам, як зберігати трави

Твої трави в’януть занадто швидко? Багато зберігають трави у склянці води, подібно до квітів у вазі.

Натомість спробуйте стебла обернути вологим кухонним папером і поставити в холодильник. Це лише дає їм стільки води, скільки їм потрібно, і вони не “тонуть”.

Ще один хороший варіант зберігання – зберегти ціле Коротко вимийте пучок трав і струсити воду добре.

Потім ви кладете трави вологими (не мокрими !) у невеликий поліетиленовий пакет або мішок із морозильною камерою і приберіть мішок у холодильник.

Ви також можете просто використовувати трави заморозити. Ось такі є більше опцій:

1. Заморозити трави цілими. Для цього вимийте трави, добре висушіть, покладіть у мішок із морозильною камерою або коробку для посуду, закрийте та поставте в холодильне відділення.

2. Заморозити листя. Вимийте трави і добре просушіть їх. Зірвіть листя і помістіть у невеликі мішки з морозилкою. Найкраще позначити його так, щоб потім можна було знайти те, що шукаєш.

3. Подрібніть трави. З деякими травами, такими як кріп або цибуля, має сенс нарізати трави заздалегідь. Дійте так само, як і для варіанту 2.

4. Заморозьте трави в деку для льоду. Для цього зелень промийте, обсушіть і подрібніть. Потім покладіть у форму, залийте водою і заморозьте. Ці кубики льоду найкраще підходять до рагу, супів або соусів до макаронів.

Однак деякі трави, такі як розмарин та чебрець, повинні краще сушити. Ви можете просто залишити їх на кухні, щоб вони висохли.

Так вони довго зберігають свій аромат та інтенсивний смак.

Ось так ви готуєте трави

Трави можна їсти сирими в салатах або з овочами, використовувати як маринад, запікати, смажити або смажити у фритюрі.

З цим можна зробити багато, але деякі трави більше підходять для вживання в сирому вигляді – наприклад, базилік або цибуля – і деякі смачніші у готових стравах – як розмарин або чебрець.

Трави можна дрібно нарізати ножем, подрібнити в ступці песто, нарізати супи ножицями або покласти цілі у рагу, а згодом знову ловити.

Тут так багато чудових трав і що з ними робити. Ось чому ми склали для вас невеликий список того, як ще можна використовувати трави.

Ви також можете знайти всі рецепти в додатку Foodly. Варто поглянути! 😉

м’ята

Цього тижня ми починаємо з м’яти. Сьогодні ми можемо знайти понад 20 видів м’яти в супермаркеті чи на ринку.

Звичайна м’ята має свіжий, ароматний, солодкуватий, злегка пікантний смак і часто нагадує цитрусові.

М’яту можна використовувати в чаї, алкогольних напоях, сиропі або льоду. Він також хороший у тортах, а також дуже популярний у пікантних стравах.

Британці, наприклад, змішують м’яту з гороховим пюре, а на Близькому Сході її подають у соусах або рисових салатах з бараниною.

Наші 7 найкращих рецептів м’яти

1) Як чай: Просто покладіть кілька черешків м’яти в чашку і залийте їх гарячою водою. Дайте йому настоятися 3-5 хвилин, і ваш м’ятний чай готовий.

Якщо ви хочете приправити це, можете додати лимонні клинки, імбир або мед.

2) У соусі: Звучить. м’ятний? М’ятний соус на смак кислий, але свіжий і чудово поєднується з м’ясними стравами з духовки, такими як баранина або курка.

Також соус можна подати до запеченої або смаженої на грилі риби та овочів. Для цього просто подрібніть м’яту, змішайте з яблучним оцтом і трохи солі – готово!

3) У солодкому салаті: Ви вже знаєте наш французький тост? Також ми подаємо фруктовий фруктовий салат зі свіжим листям м’яти. Це надає всій страві чудовий удар свіжості.

.але і в ситному салаті: М’яту можна за короткий час грубо подрібнити, а потім змішати, наприклад, з петрушкою, помідорами, огірком і гранатовими зернами свіжий літній салат подавати.

Приготуйте заправку з оливкової олії та лимонного соку з невеликою кількістю солі та перцю.

4) У настрої до чогось легкого та фруктового? Наріжте кавун невеликими шматочками, подрібніть м’яту і перемішайте.

На додаток ви даєте фету, волоські горіхи або мигдаль, червону цибулю, нарізану дрібними кільцями, і трохи оливкової олії. Приправте за смаком сіллю і перцем.

Або ви можете спробувати Салат з квасолі Каннелліні з нашої статті про приготування їжі, в яку ми нарізаємо м’яту та петрушку.

Хто разів спробуйте щось нове і якщо у вас є настрій на літо, ви можете спробувати салат зі свіжого горошку, грейпфрута або апельсина (також можна яблуко), огірка, фети або козячого сиру та м’яти.

Просто змішайте всі інгредієнти та подавайте до заправки з оливкової олії, лимонного соку, солі та перцю.

5) У супі: Наш холодний суп з огірків та авокадо вже є хітом сам по собі, але разом з йогуртом та м’ятою, що додається, він скине вас зі стільця.

Це можна насолодитись особливо влітку та балить своєю свіжістю та легкістю.

6) На хлібі: Ви вже знаєте наш тост з авокадо з м’ятою, фетою та інжиром? Вершковий авокадо та солоний овечий сир особливо приємні на смак із злегка гарячою свіжою м’ятою.

Хліб – це швидка вечірня закуска, яка смакує при кожному сніданку!

7) З фрикадельками: Ви також можете змінити традиційний рецепт котлет, змішавши трохи м’яти в кульки та соус. Рецепт цього дуже простий:

Для котлет

  • 500 г змішаного фаршу (свинина та яловичина або просто яловичина)
  • 1 яйце
  • 3 скибочки сухарів або старий, твердий хліб
  • 1 чайна ложка гірчиці
  • 2 ст. Ложки свіжої дрібно нарізаної м’яти
  • 2 столові ложки свіжої, дрібно нарізаної петрушки
  • 1-2 зубчики часнику, дуже дрібно нарізані
  • 1/2 червоного перець чилі без кісточок і дрібно нарізаний
  • Цедра половини органічного лимона
  • 1/2 рівня чайної ложки кмину (за бажанням)
  • 1/4 чайної ложки кориці
  • Сіль і перець для приправ

Для соусу:

  • 150 г грецького або звичайного йогурту
  • 1 невеликий пучок м’яти
  • 1-2 зубчики часнику
  • 2 чайні ложки свіжого лимонного соку
  • 2 ст. Ложки оливкової олії
  • Сіль і перець для приправ

Підготовка:

  1. Загорніть сухар або твердий хліб чистим кухонним рушником і подрібніть його качалкою. Помістіть у миску разом із усіма згаданими інгредієнтами фрикадельки та перемішайте, щоб все розподілилося рівномірно.
  2. Сформуйте м’ясо приблизно в 20 маленьких куль. Нагрійте на сковороді оливкову олію і обсмажте в ній котлети до коричневого кольору і з усіх боків.
  3. Для соусу покладіть всі інгредієнти в подрібнювач, а пюре – у соус. Якщо у вас немає подрібнювача, просто подрібніть м’яту і часник дуже дрібно і ретельно перемішайте всі інгредієнти.

Висновок

Тепер ви озброєні найкращими порадами та підказками, щоб зберегти м’яту надовго. Крім того, ми також представили вам безліч ідей щодо рецептів цієї свіжої трави.

Зараз це лише декілька наших найкращих ідей. З м’ятою можна зробити набагато більше. Перегляньте наш додаток. Ми обіцяємо, що ви знайдете те, що шукаєте 😊

Як і де правильно зберігати м’яту в домашніх умовах

Зберігання м’яти має свої нюанси, які краще врахувати. М’яту можна заморожувати, сушити або просто зберігати в холодильнику. У кожного цього способу свій термін зберігання і особливості.

Зберігання при кімнатній температурі

Термін зберігання: 1-2 дня

Тільки що зрізана м’ята зів’яне дуже швидко, і тому якщо ви не збираєтеся використовувати траву негайно, накрийте її вологим рушником.

Зберігання в холодильнику

Термін зберігання: тиждень

Щоб зберегти м’яту на тиждень, її також необхідно загорнути в мокрий рушник або помістити в контейнер, покласти в холодильник.

М’яту можна зберігати в холодильнику і в поліетиленовому пакеті, при цьому в ньому не повинно бути повітря, тоді м’ята буде зберігатися довше.

Зберігання в морозилці

Термін зберігання: 6 місяців

Для тривалого зберігання м’яту можна заморозити. Для цього трава разом зі стеблинками кладеться в поліетиленовий пакет. Таку м’яту можна додавати в чай, коктейлі, готові страви. Для того, щоб трава після заморозки була свіжою, її можна укласти в пластиковий контейнер, але сильно не утрамбовувати, щоб між стеблинками вільно циркулював повітря. Коли рослини вже будуть заморожені, їх можна скласти щільно, однак таким чином, щоб вони не відтанули.

[Vc_message color = “alert-info»] Якщо ви розморозили м’яту, її не можна повторно заморожувати. Тому що м’ята швидко втратить свій смак, аромат і колір. [/ Vc_message]

Любителям коктейлів краще порізати гілочки і листочки дрібною соломкою, помістити в контейнер без утрамбовки, розпушити для того, щоб повітря вільно циркулював, і відправити в морозилку, закривши кришкою. У такому вигляді м’яту зручно класти в ємності для приготування льоду, коктейлі та напої.

Камерного м’ята

Термін зберігання: 12 місяців

Зазвичай для тривалого збереження м’яту сушать. Трава в даному випадку вибирається в період з початку липня до кінця серпня. Саме в цей період вона найбільш багата корисними ефірними маслами.

М’ята промивається, трохи просушується, збирається в пучки і підвішується або розкладається в темному місці, куди не потрапляють прямі сонячні промені. Після того, як трава висохне, потрібно обірвати стебла і суцвіття, перетерти і зберігати в баночках з щільно прилеглими кришками або полотняних мішечках. Зазвичай м’яту в такому вигляді додають в супи, печеня, інші готові страви. Висушена трава зберігається до 1 року. Якщо у неї закінчився термін придатності – не страшно: можна зробити ароматну заспокійливу ванну з м’ятою.
[Vc_message color = “alert-info»] Ні в якому разі не варто сушити м’яту в духовій шафі, інакше вона втратить смак і колір. [/ Vc_message]

Вирощування в домашніх умовах

завжди свіжа

Для любителів поїсти свіжу м’яту з грядки, її можна виростити самому в домашніх умовах. Рослина дуже не примхлива. Опускаєте гілочку у воду на кілька днів, коли м’ята дасть коріння, пересаджує її в звичайний горщик з водою і в разі потреби поливаєте. Чим частіше ви будете відривати листочки м’яти, тим більше вона буде розростатися.

Про автора

admin administrator